Center za astrofiziko in kozmologijo

Sodelavci

prof. dr. Samo Stanič

prof. dr. Samo Stanič – vodja centra
E-pošta: samo.stanic@ung.si


prof. dr. Danilo Zavrtanik
prof. dr. Danilo Zavrtanik – znanstveni svetnik
E-pošta: danilo.zavrtanik@ung.si


prof. dr. Andrej Filipčič

prof. dr. Andrej Filipčič – znanstveni svetnik
E-pošta: andrej.filipcic@ijs.si


prof. dr. Andreja Gomboc

prof. dr. Andreja Gomboc – znanstvena svetnica
E-pošta: andreja.gomboc@ung.si


prof. dr. Marko Zavrtanik

prof. dr. Marko Zavrtanik – znanstveni svetnik
E-pošta: marko.zavrtanik@ijs.si


doc. dr. Sergey Vorobyev

prof. dr. Sergey Vorobyev – višji znanstveni sodelavec
E-pošta: sergey.vorobyev@ung.si
CV


“prof.

prof. dr. Gabrijela Zaharijaš – višja znanstvena sodelavka
E-pošta: gabrijela.zaharijas@ung.si


Tanja Petrushevska

doc. dr. Tanja Petrushevska – znanstvena sodelavka
E-pošta: tanja.petrushevska@ung.si


Christopher Eckner

Christopher Eckner – mladi raziskovalec
E-pošta: christopher.eckner@ung.si


Lukas Zehrer

Lukas Zehrer – mladi raziskovalec
E-pošta: lukas.zehrer@ung.si


Katja Bricman

Katja Bricman – mlada raziskovalka
E-pošta: katja.bricman@ung.si


Taj Jankovič

Taj Jankovič – mladi raziskovalec
E-pošta: taj.jankovic@ung.si


Veronica Vodeb

Veronika Vodeb – mlada raziskovalka
E-pošta: veronika.vodeb@ung.si


Miha Živec

Miha Živec – mladi raziskovalec
E-pošta: miha.zivec@ung.si