Laboratorij za astrofiziko osnovnih delcev

Sodelavci

prof. dr. Danilo Zavrtanik
prof. dr. Danilo Zavrtanik – vodja laboratorija
E-pošta: danilo.zavrtanik@ung.si


prof. dr. Samo Stanič

prof. dr. Samo Stanič – znanstveni svetnik
E-pošta: samo.stanic@ung.si


prof. dr. Andrej Filipčič

prof. dr. Andrej Filipčič – znanstveni svetnik
E-pošta: andrej.filipcic@ijs.si


prof. dr. Andreja Gomboc

prof. dr. Andreja Gomboc – znanstvena svetnica
E-pošta: andreja.gomboc@ung.si


prof. dr. Marko Zavrtanik

prof. dr. Marko Zavrtanik – višji znanstveni sodelavec
E-pošta: marko.zavrtanik@ijs.si


doc. dr. Sergey Vorobyev

doc. dr. Sergey Vorobyev – znanstveni sodelavec
E-pošta: sergey.vorobyev@ung.si
CV


dr. Gabrijela Zaharijas

doc. dr. Gabrijela Zaharijaš – znanstvena sodelavka
E-pošta: gabrijela.zaharijas@ung.si


dr. Lili Yang

dr. Lili Yang – znanstvena sodelavka
E-pošta: lili.yang@ung.si


Ahmed Saleh

mag. Ahmed Mohammed Saleh – mladi raziskovalec
E-pošta: ahmed.saleh@ung.si


Gašper Kukec Mezek

Gašper Kukec Mezek – mladi raziskovalec
E-pošta: gasper.kukec.mezek@ung.si


Marta Trini

Marta Trini – mlada raziskovalka
E-pošta: marta.trini@ung.si


Aurora Clerici

Aurora Clerici – mlada raziskovalka
E-pošta: aurora.clerici@ung.si


Christopher Eckner

Christopher Eckner – mladi raziskovalec
E-pošta: christopher.eckner@ung.si