Priznanja sodelavcev in študentov

(arhiv študentje)

2019

Hanna Budasheva
Prvo mesto za najboljšo predstavitev posterja
Winter College on Applications of Optics and Photonics in Food Science, Italija

Sandra Jovanovska
Nagrada izobraževalnega programa Ostrenje pogleda za magistrsko delo Festival slovenskega filma

Maruša Mugerli Lavrenčič
Pesniška nagrada Zavoda za kulturo, šport in turizem Žalec Fanny Haussmann

Anja Resman
Nagrada za študijski animirani projekt v razvoju
Nagrada Društva slovenskega animiranega filma

Sandra Jovanovska
Nagrada za študijski animirani film
Nagrada Društva slovenskega animiranega filma

2018

Aleksej Jurca
Nagrada glavnega mesta Ljubljana

Maruša Mugerli Lavrenčič
Mednarodno festivalno književno priznanje Lirikonov zlát

Sandra Jovanovska
Nagrada najboljši eksperimentalni film
Progeny Film Festival, Združene države Amerike

Samo Bihar
Nagrada za študijski animirani projekt v razvoju
Nagrada Društva slovenskega animiranega filma

Katarina Blažič
Posebna omemba za študijski animirani projekt v razvoju
Nagrada Društva slovenskega animiranega filma

Irena Gatej
Nagrada za najboljši študentski film
Cinedays Festival of European Film, Makedonija

2017

Vanesa Klinec
2. mesto in srebrna medalja
European championship of Young wine specialists, Francija

Aleksej Jurca
1. mesto na 11th International Olympiad on Astronomy and Astrophysics, Tajska

Aleksej Jurca
Jabolko navdiha, priznanje predsednika Republike Slovenije Boruta Pahorja

2016

Urška Djukić
Nagrada vesna za najboljši kratki film
Festival slovenskega filma

Dunja Danial
Nagrada za najboljši glasbeni dokumentarni film
Grossmannov festival

Ester Ivakič
Posebna omemba za študijski film
Festival slovenskega filma

Sandra Jovanovska
Prva nagrada za študentski film
Festival of European Film Cinedays, Makedonija

2015

Dr. Iva Mrak
Nagrada za najboljšo doktorsko disertacijo na področju inovativnih metod in instrumentov za spodbujanje prilagodljivih, kreativnih in trajnostnih mest
Università degli Studi di Napoli Federico II, Italija

Lea Manfreda
Nagrada Tehnološke mreže Tehnologija vodenja procesov (TM TVP)

Ivana Kacafura
Evropska nagrada energetskega menedžerja za najboljši energetski koncept

Valerija Zabret
Nagradi vesna in restart za najboljši študijski film
Festival slovenskega filma

2014

Jan Krivec
3. nagrada za diplomsko delo s področja računalništva in informatike
Dnevi slovenske informatike 2014

Mag. Manisha Chhikara
Nagrada za najboljši poster na delavnici
International Workshop on Solar Energy Materials – SOLMAT 2014, Slovenija

Tina Kocjan
Bronasto Nahtigalovo priznanje Društva Dolenjska akademska pobuda

Dr. Mojca Stubelj Ars
Nagrade Alpske konvencije za mlade znanstvenike

2013

Tina Jerman Klen
L’Oréal-UNESCO nagrada za ženske v znanosti

Matej Boltar
Nagrada Društva vzdrževalcev Slovenije za najboljšo diplomsko nalogo s področja vzdrževanja

2012

Petra Kavčič
Priznanje Slavističnega društva Slovenije za diplomsko delo

Tina Jerman Klen
Nacionalna nagrada World Federation of Scientists Slovenske znanstvene fundacije

2011

Valentin Koblar
Trimova raziskovalna nagrada

Edina Talić
Nagrada SID banke za diplomsko delo

Tina Jerman Klen
Nagrada za mlade raziskovalce
1st Euro-Mediterranean Symposium Fruit & Vegetable Processing

2009

Drago Papler
Trimova raziskovalna nagrada

Andrej Ovca
Nagrada za najboljši znanstveni prispevek na konferenci
5th Young Investigators’ Seminar on Analytical Chemistry – YISAC 2009, Avstrija

2008

Peter Bakaršič in Marko Benčina
2. mesto v ekipnem tekmovanju
Third Europea Wine Championship, Portugalska

Marko Benčina
5. mesto v kategoriji grape growing (vinogradništvo), 5. mesto v kategoriji wine making (vinarstvo)
Third Europea Wine Championship, Portugalska

Peter Bakaršič
1. mesto v kategoriji grape growing (vinogradništvo), 3. mesto v kategoriji wine making (vinarstvo), 1. mesto v kategoriji wine tasting (degustacija) in EUROPEA CHAMPION (evropski prvak)
Third Europea Wine Championship, Portugalska

Andraž Petrović
Nagrada za najboljši znanstveni prispevek mladega raziskovalca
European Materials Research Society 2008 Spring Meeting, Francija

Mag. Malgorzata Piecha
Nagrada za najboljšo ustno predstavitev na konferenci
9th European Meeting on Environmental Chemistry – EMEC 9, Španija

2007

Nika Gregorič in Borut Trbižan
Srebrna plaketa v kategoriji »najboljši evropski tim« in srebrna plaketa za posebno nagrado Španije »Special Award Spain« za poznavanje španske enografije
Second Europea Wine Championship, Španija

2003

Miha Založnik
Nagrada za najboljši prispevek mladega raziskovalca s področja kovinskih materialov
11. konferenca o materialih in tehnologijah, Slovenija

1997

Lea Pogačnik
Prva nagrada za prispevek na konferenci
5th International Young Investigatorsʼ Seminar on Analytical Chemistry, Slovenija

Barbara Vokal
SIMSUG accolade prize
International Conference on Stable Isotope and Isotope Effects at Carry-le-Rouet, Francija