Ljudje

rok.zaucer

izr. prof. dr. Rok Žaucer, vodja centra
(doktorat Univerza v Ottawi, Kanada)
http://www.ung.si/~rzaucer/
rok.zaucer@ung.si
Tel: 05 33 15 277

franc.marusic

prof. dr. Franc Marušič
(doktorat Univerza Stony Brook, ZDA)
http://www.ung.si/~fmarusic/
franc.marusic@ung.si
Tel: 05 33 15 207

penka.stateva

izr. prof. dr. Penka Stateva
(doktorat Univerza v Connecticutu, ZDA)
https://www.researchgate.net/profile/Penka_Stateva
penka.stateva@ung.si
Tel: 05 33 15 268

artur.stepanov

izr. prof. dr. Artur Stepanov
(doktorat Univerza v Connecticutu, ZDA)
https://www.researchgate.net/profile/Arthur_Stepanov2
arthur.stepanov@ung.si
Tel: 05 33 15 270

greta.mazzaggio-redux

doc. dr. Greta Mazzaggio
(doktorat Univerza v Trentu, Italija)
https://www.researchgate.net/profile/Greta-Mazzaggio
greta.mazzaggio@ung.si
Tel: 05 33 15 250

sara.nadreetta-redux

doc. dr. Sara Andreetta
(doktorat Univerza v Vidmu, Italija)
https://www.researchgate.net/profile/Sara-Andreetta
sara.andreetta@ung.si

nika.pusenjak.dornik_2020-redux

asist. dr. Nika Pušenjak Dornik
(doktorat Univerza v Ljubljani)
https://www.researchgate.net/profile/Nika_Pusenjak_Dornik2
nika.pusenjak.dornik@ung.si

alessandra.zappoli_redux

asist. dr. Alessandra Zappoli
(doktorat Univerza v Trentu, Italija)
https://www.researchgate.net/profile/Alessandra_Zappoli
alessandra.zappoli@ung.si
Tel: 05 33 15 250

Plesnicar

asist. Vesna Plesničar – mlada raziskovalka (ARRS)
https://sites.google.com/site/plesnicarvesna/
vesna.plesnicar@ung.si
Tel: 05 33 15 258

katarina.gomboc.ceh

asist. Katarina Gomboc Čeh – mlada raziskovalka (ARRS)
https://sites.google.com/view/katarina-gomboc-ceh/domov
katarina.gomboc.ceh@ung.si
Tel: 05 33 15 237

asist. Danil Khristov – doktorski študent
danil.khristov@ung.si
Tel: 05 33 15 237

Nekdanji sodelavci

Marko Simonović (2018, 2020)
(doktorat Univerza v Utrechtu)
https://sites.google.com/site/rkicma/home

Karmen Brina Kodrič (2018-2019)
(doktorat Univerza v Ljubljani)

Matic Pavlič (2016-2017)
(doktorat Univerza Ca’ Foscari v Benetkah)
https://www.researchgate.net/profile/Matic_Pavlic2

Amanda Saksida (2015)
(doktorat SISSA, Italija)
https://www.researchgate.net/profile/Amanda_Saksida

Slavica Kochovska (2009-2012)
(doktorat Univerza Rutgers, ZDA)
https://www.uts.edu.au/staff/slavica.kochovska

Damir Čavar (2007-2008)
(doktorat Univerza v Potsdamu, Nemčija)
http://damir.cavar.me/

Malgorzata Čavar (2007-2008)
(doktorat Univerza v Potsdamu, Nemčija)
http://malgosia.cavar.me/

Adam Szczegielniak (2007-2008)
(doktorat Univerza Harvard, ZDA)
https://scholar.harvard.edu/adam/home

Brigita Badalič – tajnica
brigita.badalic@ung.si
Tel: +386 5 33 15 237
Faks: +386 5 62 05 200