alumnus optimus

Fakulteta za znanosti o okolju

Študijski program prve stopnje Okolje
2018 – Teja Cankar
2016 – Tine Bizjak
2015 – Lara Valentić
2014 – Neža Orel
2013 – Jelena Topić
2011 – Anja Soklič

Univerzitetni študijski program Okolje
2013 – Alja Markelj
2012 – Anja Kucler
2011 – Erika Jež
2010 – Ivana Kacafura
2009 – Lilijana Piščanec
2008 – Robert Mozetič, Nastja Tomšič
2007 – Katjuša Reja Mozetič

Študijski program druge stopnje Okolje
2020 – Anja Petra Bencek
2019 – Gaja Tomsič
2018 – Neža Orel
2017 – Jacopo Segato
2015 – Rok Oblak
2014 – Tina Ravnikar
2013 – Rok Vidic

Poslovno-tehniška fakulteta

Študijski program prve stopnje Gospodarski inženiring
2021
– Vid Metljak
2020 – Lucija Rutar
2018 – Peter Ferfoglia
2017 – Maja Tišma
2014 – Tanja Abram
2011 – Uroš Kobal
2010 – Lucija Vidrih

Visokošolski študijski program Ekonomika in vodenje proizvodnih in tehnoloških sistemov
2012 – Blaž Ukmar
2011 – Darijo Faganelj, Iztok Kodrič
2010 – Nina Duša
2009 – Marijan Kerševan, Matej Štokelj
2008 – Petra Madon
2007 – Kristina Kosič

Študijski program druge stopnje Gospodarski inženiring
2021
– Marko Peric
2020 – Jožef Petelinek
2019 – Andrea Torroni
2018 – Jure Krečič
2017 – Ikram Muhammad
2016 – Johannes Vuga Gregorič
2015 – Martin Bizjak
2014 – Lea Manfreda
2013 – Lucija Vidrih
2012 – Marko Lazar
2011 – Silvester Jeršič
2010 – Martin Krečič
2009 – Aleksander Boškin
2008 – Bojan Korečič

Fakulteta za humanistiko

Študijski program prve stopnje Slovenistika
2020 – Anika Velišček
2019 – Zala Zbičajnik
2017 – Ana Cukjati
2015 – Manca Mušič
2013 – Tina Šuligoj
2012 – Petra Kavčič
2011 – Daniela Stekar
2010 – Megi Rožič

Univerzitetni študijski program Slovenistika
2013 – Božica Špolad Žuber
2012 – Jana Murovec
2011 – Petra Mišmaš
2010 – Irena Troha Jejčič
2009 – Urša Papler

Študijski program prve stopnje Kulturna zgodovina
2021
– Urban Makorič
2020 – Martina Batagelj
2019 – Nik Obid
2018 – Tjaša Petrič
2017 – Jani Rijavec
2015 – Eva Poplašen
2014 – Jani Toplak
2013 – Mateja Kregar Gliha
2012 – Igor Ivašković
2011 – Hedeja Mikuž

Študijski program druge stopnje Slovenistika
2020 – Anej Žagar
2019 – Nika Kravos
2017 – Tina Šuligoj
2016 – Vesna Plesničar
2015 – Laura Brataševec
2014 – Calum James Riach
2013 – Daša Medvešček
2012 – Megi Rožič
2010 – Mateja Košir, Helena Plahuta
2009 – Kristina Ivšič

Študijski program druge stopnje Migracije in medkulturni odnosi
2008 – Mojca Vah

Pedagoški študijski program druge stopnje
2019 – Ana Cukjati

Fakulteta za vinogradništvo in vinarstvo

Študijski program prve stopnje Vinogradništvo in vinarstvo
2020 – Matic Ferjančič
2018 – Vanesa Klinec
2017 – Natalia Mikhaylina
2014 – Jan Tronkar
2012 – Manca Gabrijelčič
2010 – Borut Trbižan
2009 – Nika Gregorič

Fakulteta za naravoslovje

Študijski program prve stopnje Fizika in astrofizika
2021
– Matevž Rupnik
2020 – Matej Stanič

Študijski program prve stopnje Inženirska fizika
2011 – Gašper Kukec Mezek
2010 – Jurij Urbančič

Študijski program prve stopnje Fizika I. stopnje
2015 – Anže Peternel
2014 – Miha Gunda
2013 – Aleš Bogovič
2012 – Blaž Winkler

Študijski program druge stopnje Fizika II. stopnje
2018 – Luka Novinec
2017 – Aleš Bogovič
2016 – Hovhannes Demirtshyan
2015 – Matija Stupar
2014 – Gašper Kukec Mezek
2012 – Jurij Urbančič

Študijski program druge stopnje Fizika in astrofizika
2019 – Nada Ihanec

Akademija umetnosti

Študijski program prve stopnje Digitalne umetnosti in prakse
2021
– Pietro Cromaz
2019 – Josipa Škrapić
2018 – Neva Kumelj
2016 – Nika Lemut
2015 – Roberta Battiston
2014 – Gaja Kutnjak
2013 – Valerija Zabret
2011 – Mateja Lukežič
2010 – Polona Zupan

Študijski program druge stopnje Medijske umetnosti in prakse
2019 – Mery Gobec
2018 – Helene Thümmel
2016 – Valerija Zabret
2015 – Lavoslava Benčić
2014 – Urška Djukić