alumnus primus

Fakulteta za znanosti o okolju

Študijski program prve stopnje Okolje
2018 – Tanja Batkovič
2016 – Sandra Dukić
2015 – Tjaša Kolar
2014 – Nina Nemec, Neža Orel
2012 – Maja Cerar
2011 – Anja Soklič

Univerzitetni študijski program Okolje
2011 – Simona Jerenec
2010 – Kristina Obu
2009 – Lilijana Piščenc
2008 – Marko Kete
2007 – Katjuša Reja Mozetič

Študijski program druge stopnje Okolje
2013 – Rok Vidic

Poslovno-tehniška fakulteta

Študijski program prve stopnje Gospodarski inženiring
2021 – Nejra Ajanović
2020 – Lucija Rutar
2018 – Eva Battistel
2018 – Peter Ferfoglia
2017 – Gašper Čefarin
2015 – Gašper Puš
2014 – Tanja Abram, Sara Vodopivec
2012 – Lea Manfreda
2011 – Jana Gregorič
2010 – Lucija Vidrih

Visokošolski študijski program Ekonomika in vodenje proizvodnih in tehnoloških sistemov
2010 – Jelena Andrlič
2009 – Matej Štokelj
2008 – Petra Madon
2007 – Dejan Trojer Smrečnik

Študijski program druge stopnje Gospodarski inženiring
2020 – Peter Ferfoglia
2016 – Mariam Perekhelashvili
2014 – Tomaž Colja, Lea Manfreda
2013 – Joško Zamar
2011 – Robert Čebron, Tadej Kodelja
2010 – Marko Ostojić
2008 – Bojan Korečič, Drago Papler

Fakulteta za humanistiko

Študijski program prve stopnje Slovenistika
2016 – Lara Brankovič
2015 – Manca Mušič
2013 – Tina Šuligoj
2012 – Laura Brataševec
2010 – Manca Erzetič

Univerzitetni študijski program Slovenistika
2012 – Urša Erjavec
2010 – Ines Vidmar
2009 – Urša Papler

Študijski program prve stopnje Kulturna zgodovina
2021
– Urban Makorič
2017 – Manca Koren
2013 – Jure Gregorčič
2011 – Nikola Babić, Hedeja Mikuž

Študijski program druge stopnje Slovenistika
2014 – Daniela Stekar
2012 – Megi Rožič
2010 – Mateja Košir
2009 – Kristina Ivšič

Študijski program druge stopnje Migracije in medkulturni odnosi
2008 – Mojca Vah

Fakulteta za vinogradništvo in vinarstvo

Študijski program prve stopnje Vinogradništvo in vinarstvo
2014 – Tereza Jakin
2013 – Sašo Gabršček
2012 – Valter Bembič, Manca Gabrijelčič
2010 – Borut Trbižan
2009 – Nika Gregorič

Fakulteta za naravoslovje

Študijski program prve stopnje Fizika in astrofizika
2021
– Matevž Rupnik
2020 – Matej Stanič

Študijski program prve stopnje Inženirska fizika
2011 – Gašper Kukec Mezek
2010 – Jurij Urbančič

Študijski program prve stopnje Fizika I. stopnje
2016 – Gregor Mrak
2014 – Miha Gunde
2013 – Aleš Bogovič
2012 – Blaž Winkler

Študijski program druge stopnje Fizika II. stopnje
2016 – Hovhannes Demirtshyan
2015 – Matija Stupar
2014 – Gašper Kukec Mezek, Blaž Winkler
2012 – Jurij Urbančič

Akademija umetnosti

Študijski program prve stopnje Digitalne umetnosti in prakse
2021
– Pietro Cromaz, Parisa Zaeri
2019 – Josipa Škrapić
2018 – Taja Košir Popovič
2016 – Ester Ivakič
2015 – Roberta Battiston
2013 – Anja Perše
2012 – Alenka Černe
2010 – Polona Zupan, Urška Djukić

Študijski program druge stopnje Medijske umetnosti in prakse
2014 – Urška Djukić